Szukaj szkolenia

Exclusive Event

12 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI I REŻYSERII EVENTÓW

'Jeśli jeden obraz wart jest tysiąc słów, event firmowy wart jest więcej niż tysiąc obrazów.'

 

Od 12 lat jesteśmy bezwstydnie zakochani w strategicznym planowaniu oraz organizowaniu eventów. Naszą misją jest łamać standardy, zaskakiwać, serwować niezapomniane emocje oraz tworzyć nową, innowacyjną rzeczywistość w świecie eventów. Jesteśmy prekursorami wielu niebanalnych kreacji na polskim rynku eventowym i niekwestionowanym liderem w zakresie event marketingu. Pracujemy dla największych firm oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Szerzymy ideę, iż pod względem budowania relacji, event jest jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych narzędzi marketingu. Gwarantujemy emocje, których nikt wcześniej nie doświadczył. Poszukujemy rozwiązań, których jeszcze nikt wcześniej nie zobaczył. Nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch takich samych eventów.

OFERTA ORGANIZACJI EVENTÓW

 

'W sztuce nie ma granic, w każdym momencie pojawiają się bowiem dzieła, w które w dotychczas ustalonych granicach się nie mieszczą, bez których nie wyobrażamy sobie świata'

 

I tak my nie wyobrażamy sobie świata bez obcowania ze sztuką podczas organizowanych przez nas wydarzeń. Event dla nas to coś więcej niż impreza. To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju widowisko, niezwykle dynamiczne, które z jednej strony ma dostarczyć niezapomnianych artystycznych uniesień, z drugiej wzruszyć, z trzeciej rozśmieszyć, a z czwartej podnieść poziom endorfin. To element zaskoczenia, nietypowe miejsce, sceneria, wykwintny catering, zaskakujący scenariusz, odpowiedni dobór artystów oraz spotkanie z marką. To w końcu jedna spójna koncepcja, dzięki której organizacja eventów umożliwia stworzenie unikalnych doświadczeń i niezapomnianych przeżyć, których Goście eventu nie mieli przeżyli nigdy wcześniej. I tylko wtedy możemy mówić o doświadczaniu marki oraz słynnym efekcie WOW, jak bardzo pożądanym w rzeczywistości eventowej.  

Konferencje i kongresy

 

Konferencja to doskonałe narzędzie do prezentacji nowej koncepcji biznesowej, czy też podsumowania roku dla pracowników firmy. To jednocześnie specyficzne i wymagające wydarzenie z punktu widzenia organizatora eventów - wymaga niezwykle indywidualnego podejścia oraz zainteresowania odbiorców.Odpowiedni plan działania, w tym starannie opracowana komunikacja z uczestnikami, właściwie dobrane miejsce dostosowane do liczby uczestników, czytelne i zachęcające informacje o wydarzeniu, precyzyjny scenariusz, opieka nad gośćmi i prelegentami oraz dopracowanie każdego szczegółu i atrakcji dodatkowych. Wszystkim zajmujemy się na najwyższym poziomie. Oferujemy więcej niż tylko organizowanie konferencji i kongresów. Jesteśmy obecni i dyspozycyjni na każdym etapie przygotowań i realizacji. Z ogromną starannością i zaangażowaniem podchodzimy do wszystkich postawionych nam zadań. By uatrakcyjnić wydarzenia i wzmocnić ich przekaz, często wykorzystujemy również zaawansowane rozwiązania techniczne. Możliwości nowoczesnych technologii przekraczają dziś ludzkie wyobrażenia, ale przecież nie nasze… Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Każda konferencja i kongres organizowany przez EE to gwarancja sukcesu firmy.

IMPREZY FIRMOWE

 

Impreza firmowa to dziś znacznie więcej niż tylko zapewnienie pracownikom atrakcji, gier zespołowych lub wieczoru z zespołem coverowym. Eventy firmowe to przede wszystkim spójna i przemyślana komunikacja mająca swoje uzasadnienie w strategii firmy. To filozofia i metodyka tworzenia i integrowania zgranego oraz zmotywowanego zespołu. Sztuka motywacji to z kolei umiejętność słyszenia tego, czego pracownicy nie mówią na głos. 

 

Imprezy dla firm w najlepszym wydaniu

 

Organizacja eventów firmowych dla pracowników przez Exclusive Event obejmuje uroczyste gale połączone z wręczaniem nagród, wieczory tematyczne, wigilie firmowe, konferencje sprzedażowe, wyjazdy integracyjne połączone z dedykowanym programem i wiele innych wydarzeń. Wszystkie organizowane przez nas eventy dla firm wyróżniają się spektakularnymi pokazami artystycznymi, profesjonalną konferansjerką, odpowiednio dobraną oprawą muzyczną i multimediami oraz starannie dopracowaną scenografią. Nasze imprezy firmowe bez względu na wybraną formę oraz liczbę zaproszonych osób posiadają atrakcje odpowiednio dopasowane do wymagań konkretnej grupy docelowej. Eventy dla pracowników są bardzo ważnym narzędziem integracyjnym oraz motywacyjnym. Należy jednak pamiętać, iż nieudolnie przygotowane, mogą przynieść więcej złego, niż dobrego. 

 

Organizacja eventów firmowych

 

Głównym zadaniem, jakie stawia przed nami organizacja imprez firmowych jest osiągnięcie konkretnych celów biznesowych. Imprezy dla firm najczęściej mają za zadanie zmotywować pracowników do wykonywania obowiązków zawodowych, lepiej zintegrować ich ze sobą, wypromować firmę oraz uczynić ją bardziej rozpoznawalną w branży. Jak organizujemy eventy firmowe w Exclusive Event? W pierwszej kolejności skutecznie badamy potrzeby klienta, następnie dokładnie analizujemy profil osobowościowy poszczególnych uczestników wydarzenia, oraz dopytujemy o ewentualne spory, konflikty i tematy tabu. Na kolejnym etapie przygotowujemy indywidualny program wydarzenia, efektywnie podnosimy morale oraz wzmacniamy poczucie przynależności do zespołu. Każdy event prowadzony jest w bezpieczny i niezapomniany sposób, aby zagwarantować uczestnikom satysfakcję, a firmę przybliżyć do realizacji określonych celów.

OTWARCIA OBIEKTÓW

 

Otwarcie obiektu, nowej hali produkcyjnej czy kolejnego oddziału firmy to wydarzenia, którym bezapelacyjnie powinny towarzyszyć eventy. Organizować je w siedzibie czy poza nią? Jak powinny przebiegać?

 

Na te i inne pytania odpowiemy, gdy tylko poznamy klienta i jego oczekiwania oraz zbierzemy informacje o jego działalności. Ważna jest dla nas m.in. grupa docelowa, branża, oferowany produkt, budżet i cel organizacji eventu. Skrupulatnie przeanalizujemy również warunki nowej inwestycji, by podjąć decyzję, czy otwarcie może nastąpić na jej terenie, wewnątrz, czy na zewnątrz budynku, np. pod namiotem. A może warto wykorzystać przestrzeń wokół siedziby i w tym celu ją zaaranżować? Podpowiemy także, o której godzinie należy optymalnie rozpocząć uroczystość i czy poprzedzić jej część oficjalną filmem o firmie. Wspólnie zdecydujemy o ewentualnej organizacji konferencji prasowej. Zaproponujemy atrakcje, które będą idealnie pasowały do takiej uroczystości i charakter cateringu. Nie pominiemy żadnego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Przez dziewięć lat działalności EE otworzyliśmy ponad 180 różnorodnych obiektów. Wiemy najlepiej, że dobrze zaplanowany event otwarcia obiektu to wizytówka każdej firmy.

GALE I BANKIETY

 

Ekskluzywne gale i wytworne bankiety, nietuzinkowe lokalizacje i spektakularne scenariusze, skomplikowana logistyka i jednocześnie ogromna satysfakcja. Tak w skrócie można opisać organizowane przez nas wydarzenia.

 

Organizacja gal i bankietów zajmuje szczególne miejsca w naszych sercach. Są naszym znakiem rozpoznawczym. Jeśli wydarzenie jest wyjątkowe, na najwyższym poziomie, przygotowane w nieszablonowej przestrzeni, zaskakujące i zachwycające, to musi to być event organizowany przez Exclusive Event. Nie powielamy scenariuszy i stawiamy na indywidualne podejście. Każdą galę, czy bankiet dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i celów klienta. Motyw przewodni nawiązuje zawsze do strategii oraz wartości firmy. W naszym portfolio znaleźć można zarówno klasyczne gale jubileuszowe, jak i te, łączące tradycję z nowoczesnością, bankiety w nietypowych przestrzeniach, ale i te, organizowane na terenie siedziby klienta. Nie można zapomnieć o wydarzeniach, w których się specjalizujemy, czyli niestandardowych, nietuzinkowych i na długo zapadających w pamięci Gości. Zaaranżujemy najbardziej wymagające przestrzenie - przygotujemy ekskluzywne przyjęcie na dachu wieżowca, kolację w przestworzach oraz ekskluzywny bankiet na środku pustyni. Wszystko to, co skomplikowane i z pozoru niemożliwe stanowi dla nas wyzwanie, które przekujemy w sukces. Stara walcownia, kopalnia, elektrociepłownia, akwen wodny, czy muzeum to dla nas doskonały 'materiał' do metamorfoz. Często jako pierwsi na rynku tworzymy z tych miejsc zupełnie nowe, niezwykłe lokalizacje pod event. Z jednakowym zapałem podejdziemy do gali MMA podczas eventu firmowego, jak i do pokazu mody w klimacie Victorii Secret. Nie ma dla nas dwóch takich samych eventów …

PIKNIKI FIRMOWE

 

Piknik firmowy to doskonała okazja do integracji pracowników czy spotkania z ich rodzinami, to również świetny sposób na spędzanie dni wolnych od pracy, wspólne świętowanie gratyfikacji pracowników, czy też jubileuszy firmowych. 

 

Naszymi klientami są zarówno średnie przedsiębiorstwa, jak i duże światowe korporacje. Oferta EE obejmuje pikniki tematyczne z całym wachlarzem atrakcji, z podziałem na strefy dla dzieci i dorosłych. Jak nietrudno się domyślić, naszą domeną są pikniki absolutnie nietuzinkowe. Jeśli tylko dostajemy zielone światło i pozwolenie na odrobinę szaleństwa, z zapałem organizujemy pikniki imprezy plenerowe zdecydowanie na długo zapadające w pamięć. W naszym portfolio znalazły się już więc eko-pikniki oraz takie, które wiążą się z bezpieczeństwem całej rodziny, w tym wydarzenia z udziałem policji, straży pożarnej, kierowców rajdowych. Frajdę małym i dużym sprawimy też piknikiem pod hasłem Gwiezdne Wojny opierającym się na filmowej fabule, lub piknikiem 'przebieranym' w duchu Jaskiniowców. Organizujemy również imprezy plenerowe, podczas których odbywa się 'live cooking' z udziałem znanych gwiazd, pikniki w wiosce indiańskiej i wreszcie te piknikowe plenerowe wisienki na torcie w nietypowych lokalizacjach, ruinach zamków, czy w Bollywoodzkiej Krainie. Na życzenie klienta oferujemy oczywiście również klasyki, czyli dmuchańce, urządzenia rekreacyjne, kąciki słodkości i zajęcia edukacyjne. Dobrze zorganizowany piknik firmowy, to nie tylko świetnie dobrany motyw przewodni i atrakcje. Taka impreza z definicji wymaga niezawodnej logistyki oraz największych środków zapewnienia bezpieczeństwa. To odpowiednia ilość ochrony, ratowników medycznych, to dobrze opisany plan ewakuacji, bezbłędny dobór urządzeń posiadających odpowiednie atesty. To w końcu niezwykle dokładnie przemyślana strategia oraz znajomość ustawy o imprezach masowych, która zapewni komfort i spokój klientowi, który podejmuje decyzję o organizacji takiego przedsięwzięcia. Do każdego projektu podchodzimy bardzo zachowawczo. Nie oszczędzamy na bezpieczeństwie uczestników. Zapewniamy spokój i w tym przypadku to nasz największy atut.

EVENTY MARKETINGOWE

 

Nowy produkt, inwestycja, model samochodu? Nie ma lepszej i bardziej skutecznej metody dotarcia do odbiorcy, jak doświadczanie marki i obcowanie z nią. Nie ma też bardziej efektywnej metody sprzedażowej, jak oddziaływanie na emocje. I wreszcie nie ma w tym wypadku lepszej formy promocji niż event.

 

Wszystkie dostępne nam badania na temat sposobów podejmowania decyzji zakupowych dowodzą, iż w tym procesie najczęściej kierujemy się emocjami. Zgodnie z teorią Forrester Research nawet 90% tych decyzji podejmujemy podświadomie. Dlaczego to takie ważne z perspektywy marketingowej? Ponieważ to właśnie uczucia inicjują, ale też finalizują nasze zakupy. I dokładnie tutaj wkraczamy my! Wywołujemy emocje, przez co skutecznie wspieramy wprowadzanie nowego produktu na rynek czy też promujemy usługę, która wymaga wsparcia sprzedażowego. Czy to premiera nowej inwestycji, czy debiutującego modelu samochodu, koncertowo zagramy na emocjach w najlepszym znaczeniu tych słów! Eventowa premiera czy akcja promocyjna powinna przypominać scenariusz dobrego filmu, w którym najważniejsze są losy bohatera - w tym przypadku - wprowadzanego na rynek, czy promowanego produktu. Czasem trzeba widzów rozbawić, w innym wypadku sprawić, by się wzruszyli, a w jeszcze innym - konieczny jest element zaskoczenia. Głównym celem jest jednak to, by losy głównego bohatera wydarzenia wzbudzały emocje, aby jak największa publiczność chciała je śledzić i poznać bliżej. I w takich działaniach właśnie się specjalizujemy. Dobieramy sprawdzone metody realizacji, optymalizujemy koszty, a dzięki nieszablonowym koncepcjom wyróżniamy firmę na tle działań konkurencji.

Exclusive Event

ul. Magazynowa 21
40-421 Katowice, śląskie
32 +48
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności serwisu.
zobacz profil udostępnij zapytanie grupowe