Szukaj szkolenia

ARCHIWIZACJA WSPÓŁCZESNEJ DOKUMENTACJI

Kategoria szkolenia: Administracja publiczna
online
971,70 zł (790,00 netto)

Głównym celem seminarium jest przybliżenie zasad archiwizacji współczesnej dokumentacji. 
Występuje ona w różnej postaci oraz w różnych jej rodzajach i typach. Z tego względu w trakcie pierwszej części seminarium przedstawione zostaną przede wszystkim szczegółowe informacje na temat porządkowania i ewidencjonowania dokumentacji aktowej w postaci papierowej i elektronicznej (akta spraw, dokumentacja nietworząca akt spraw, dokumentacja w składach) w systemie tradycyjnym oraz w elektronicznym zarządzaniu dokumentacją. W drugiej części spotkania omówione zostaną zasady archiwizacji specyficznych rodzajów dokumentacji, takich jak fotografie, filmy, nagrania, afisze, plakaty, dokumentacja techniczna, dokumentacja projektów unijnych).

Seminarium – choć zdalne – będzie miało formę warsztatów, czyli wykładu pozwalającego na przekazywanie wiedzy, zwłaszcza teoretycznej, połączonego z przedstawieniem praktycznych przykładów (łączenie teorii z praktyką), pod kątem wykorzystania wiedzy teoretycznej w rozwiązywaniu konkretnych sytuacji problemowych

Do udziału zapraszamy:

  • koordynatorów czynności kancelaryjnych;
  • archiwistów i zarządców dokumentacji;
  • urzędników;
  • pracowników zobowiązanych do uporządkowania i archiwizacji dokumentacji.

 

Prowadzące seminarium:
dr Ewa Perłakowska – ekspert, doradca, analityk z zakresu zarządzania dokumentacją (w tym elektroniczną), systemów klasy EZD, systemów workflow, archiwistyki, prawa archiwalnego, systemów kancelaryjnych, archiwizacji dokumentacji; doświadczony trener na licznych kursach i szkoleniach oraz wykładowca uniwersytecki; długoletni pracownik sieci archiwów państwowych, w tym Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych; autorka licznych instrukcji kancelaryjnych, wykazów akt i instrukcji archiwalnych; współautorka książek: „Procedury elektronicznego zarządzania dokumentacją” (Warszawa 2018), „Dokumentacja wewnętrzna w instytucjach kultury” (Warszawa 2019) i „Vademecum dyrektora instytucji kultury” (Warszawa 2019).
Iwona Fischer – historyk-archiwista z wieloletnim doświadczeniem i praktyką zawodową; pracownik Archiwum Narodowego w Krakowie; specjalizuje się w tematyce opracowania różnych rodzajów materiałów archiwalnych oraz wartościowania dokumentacji; trener na kursach kancelaryjno-archiwalnych I i II stopnia (od 2004 r.); wykładowca akademicki; współautorka książki „Vademecum dyrektora instytucji kultury” (Warszawa 2019)

PROGRAM

Czas trwania szkolenia od 9.00 do ok. 15.00 

Wprowadzenie do procesu archiwizacji dokumentacji:

  • stan prawny w zakresie archiwizacji dokumentacji;
  • podstawowe pojęcia kancelaryjne i archiwalne;
  • współczesne systemy kancelaryjne i systemy wykonywania czynności kancelaryjnych i ich wpływ na stan dokumentacji;
  • określanie kwalifikacji archiwalnej dokumentacji i jej czasu przechowywania.

Zasady ogólne w zakresie porządkowania współczesnej dokumentacji

 

  • ustalanie rodzajów dokumentacji;
  • ocena stanu uporządkowania dokumentacji;
  • zasady przekazywania dokumentacji do archiwum.

Porządkowanie współczesnej dokumentacji aktowej

 

  • archiwizacja dokumentacji elektronicznej w systemach klasy EZD;
  • archiwizacja dokumentacji w składach chronologicznych i w składach informatycznych nośników danych;
  • porządkowanie dokumentacji tradycyjnej, w tym jej zabezpieczanie i opisywanie;
  • sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych.

Archiwizacja specyficznych rodzajów dokumentacji

 

  • archiwizacja fotografii analogowych i cyfrowych;
  • archiwizacja filmów i nagrań;
  • archiwizacja afiszy i plakatów;
  • archiwizacja dokumentacji technicznej;
  • archiwizacja dokumentacji projektów unijnych
  • sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych.

Przekazywanie i przyjmowanie dokumentacji do archiwum

 

  • obowiązki komórki organizacyjnej;
  • czynności wykonywane przez archiwistę;
  • obsługa w archiwum przejętej dokumentacji.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE 

  • Wyliczanie okresów przechowywania.
  • Sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych dla uporządkowanej dokumentacji aktowej.
  • Opisywanie fotografii.
  • Opisywanie nagrań i filmów.
  • Opisywanie plakatów i afiszy.

Pytania, dyskusja.

 

Iwona Fischer

Historyk - archiwista z wieloletnim doświadczeniem i praktyką zawodową; absolwentka Wydziału Filozoficzno – Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – kierunek historia. Ukończone studia podyplomowe z zakresu archiwistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (Instytut Historii i Archiwistyki) oraz Podyplomowe Studium Muzeologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej). Specjalizuje się w tematyce opracowania różnych rodzajów materiałów archiwalnych oraz wartościowania dokumentacji.
Pracownik Archiwum Narodowego w Krakowie, obecnie na stanowisku kierownika Oddziału IV - akt najnowszych wytworzonych po 1945 roku oraz akt jednostek gospodarczych z XIX i XX w., odpowiedzialnym za sprawy udostępniania, gromadzenia i opracowania dokumentacji oraz promocji zasobu. Członek Komisji Metodycznej, Komisji Archiwalnej Oceny Dokumentacji i Zespołu Zakupów Materiałów Archiwalnych w Archiwum Narodowym w Krakowie. W kadencji 2011-2016 Przewodnicząca Centralnej Komisji Archiwalnej Oceny Dokumentacji przy Naczelnym Dyrektorze Archiwów Państwowych w Warszawie (m.in. opracowanie nowych wskazówek dot. porządkowania i wartościowania akt osobowych). Trener na kursach kancelaryjno-archiwalnych I i II stopnia (od 2004 r.) w ramach działalności Archiwum Państwowego/Narodowego w Krakowie; od 2012 r. we współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolskim Instytutem Samorządu Terytorialnego i Administracji (MISTIA) w Krakowie, gdzie w 2013 r. została uhonorowana tytułem Wykładowca Roku. Szkoli z zakresu archiwistyki, metodyki archiwalnej i zarządzania dokumentacją - w skali lokalnej i ogólnopolskiej. Współpracowała z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Krakowie przy opracowywaniu egzaminów na technika – archiwistę. Szkoli według własnego autorskiego programu kursu kancelaryjno-archiwalnego II stopnia.
Wykładowca akademicki – prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu prawa archiwalnego oraz zarządzania archiwum zakładowym w ramach specjalizacji archiwalnej na kierunku historia, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (lata 2006-2011); obecnie na studiach podyplomowych Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia (Uniwersytet Jagielloński, Wydział Komunikacji Społecznej, Instytut Bibliotekoznawstwa).
Autorka artykułów i publikacji dot. metodyki archiwalnej m.in.: Przekazywanie akt do archiwów państwowych – praktyka, problemy, raport o stanie przekazywania; Konsekwencje wartościowania i selekcji dokumentacji masowej dla użytkowników archiwów; Problem wartościowania dokumentacji w świetle potrzeb użytkowników archiwów państwowych; Wielopostaciowa forma dokumentu – sposób postępowania z załącznikami do akt (załączniki elektroniczne, audio, wideo, biologiczne).
Aktywny uczestnik konferencji i seminariów krajowych i międzynarodowych z zakresu historii, historii Krakowa, archiwistyki, metodyki archiwalnej. Autorka i kustosz kilku wystaw historycznych i archiwalnych. Miłośnik Krakowa, członek Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa, autorka licznych artykułów dot. historii tego miasta.
 

Ewa Perłakowska

Ekspert z zakresu zarządzania dokumentacją tradycyjną i elektroniczną, systemów klasy EZD, archiwistyki, prawa archiwalnego, funkcjonowania archiwów, systemów kancelaryjnych (instrukcji kancelaryjnej, archiwalnej i wykazów akt), informatyzacji administracji publicznej.
Historyk-archiwista, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczony trener na kursach i szkoleniach kancelaryjnych, archiwalnych oraz specjalistycznych z zakresu funkcjonowania systemów teleinformatycznych klasy EZD (ponad 30 kursów kancelaryjno-archiwalnych oraz prawie 520 szkoleń, ponad 4100 godzin szkoleniowych). Wykładowca uniwersytecki (UW, UMCS, UJ).
Ekspert, doradca i analityk przy wdrażaniu systemów teleinformatycznych, w szczególności klasy EZD, w podmiotach publicznych oraz ich optymalizacji, a także budowy w tych systemach modułu „archiwum”. Doświadczony praktyk. 
Prezes Stowarzyszenia „Archiwizjoner”. Członek Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
Autorka publikacji w naukowych czasopismach archiwalnych i historycznych. Współautorka takich publikacji, jak:

  • „Procedury elektronicznego zarządzania dokumentacją w administracji” (Wydawnictwo C.H. Beck, Warszawa 2018),
  • „Dokumentacja elektroniczna w podmiotach publicznych” pod red. nauk. Grażyny Szpor (Wolters Kluwer, Warszawa 2013).

Długoletni pracownik sieci archiwów państwowych, w tym w latach 2009-2014 pierwszy dyrektor Departamentu Kształtowania Narodowego Zasobu Archiwalnego w Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych. Była członkiem Rady Informatyzacji IV kadencji w latach 2011-2013 przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji, Rady Naukowej w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Rady do spraw informatyzacji i digitalizacji przy Naczelnym Dyrektorze Archiwów Państwowych, Rady do Spraw Narodowego Zasobu Bibliotecznego oraz Rady Programowej Projektu „Archiwa Przełomu”.

Współautorka zasad dla systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD) w ramach prac nad rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. oraz szeregu aktów prawnych, m.in. nowelizacji ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach z 2015 r. oraz wielu rozporządzeń. Od początku pracy zawodowej interesuje się problematyką zarządzania dokumentacją, w szczególności wartościowaniem archiwalnym dokumentacji oraz dokumentem elektronicznym, a także organizacją i funkcjonowaniem archiwów zakładowych, w tym archiwów elektronicznych.
 

INFORMACJE:

 

Termin i Miejsce

Termin:

21 czerwca 2023

Miejsce:

szkolenie on-line 

 

Koszt 

Koszt udziału jednej osoby wynosi:

  • 790 zł + 23% VAT - przy zgłoszeniach przesłanych do dnia 9 czerwca
  • 890 zł + 23% VAT - przy zgłoszeniach przesłanych od dnia 10 czerwca
  •  
  • Informacje dodatkowe

Powyższy koszt obejmuje: udział w zajęciach dla 1 osoby, materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, certyfikat ukończenia szkolenia w formacie PDF, zapewnienie platformy szkoleniowej i dostępu do szkolenia w czasie rzeczywistym, test połączenia, pomoc techniczną w razie potrzeby.

Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (zakładka "Zgłoszenie"), faksem lub elektronicznie i otrzymanie drogą elektroniczną potwierdzenia udziału ze strony CPI. O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

 

Zapłata i Rezygnacja

Koszt udziału jest płatny na konto CPI, na podstawie potwierdzenia udziału. Faktury będą do odbioru podczas spotkania (przy szkoleniach on-line - elektronicznie).

Rezygnacja z udziału po 14 czerwca 2023 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Centrum Promocji Informatyki. Rezygnacja możliwa jest tylko i wyłącznie w formie pisemnej.

 

Biuro Organizacyjne

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.
02-757 Warszawa, ul. Pory 78, I piętro
tel. 506 178 228, fax 22 355 86 79
e-mail:cpi@cpi.com.pl 

Lokalizacje i terminy

online
21.06.2023 - 21.06.2023
971,70 zł (790,00 netto)

Trenerzy biorący udział

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.

Beata Kurpiewska
+48
Godziny kontaktu
8-16
Zapisz się na szkolenie
Błąd serwera.

Pozostałe szkolenia firmy

SYSTEMY KLASY EZD W POLSCE
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
479,70 zł (390,00 netto)
ARCHIWUM ZAKŁADOWE
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
INSTRUKCJA KANCELARYJNA – KOMPENDIUM WIEDZY Tradycyjny i elektroniczny obieg dokumentów w jednostce
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
OBIEG I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW W SYSTEMIE ELEKTRONICZNEGO ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ (EZD)
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
OBSŁUGA SYSTEMU EDORĘCZENIA
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI ELEKTRONICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
PROWADZENIE BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
OTWARTE DANE I PONOWNE WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI SEKTORA PUBLICZNEGO
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
RODO W ARCHIWACH
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
Seminarium OD PAPIERU DO EZD - ELEKTRONICZNE ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
STOSOWANIE PRZEPISÓW RODO W ARCHIWACH ZAKŁADOWYCH I SKŁADNICACH AKT
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ELEKTRONICZNE USŁUGI PUBLICZNE – JAK KORZYSTAĆ Z EPUAP
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI W SĄDZIE
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
DORĘCZENIA ELEKTRONICZNE – stan aktualny i perspektywy
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ZASADY OBIEGU I ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW PAPIEROWYCH I ELEKTRONICZNYCH
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
PRZYGOTOWANIE BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ DO WYMAGAŃ USTAWY O DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
AUDYT ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU OBIEGU DOKUMENTÓW W ZAKRESIE ZGODNOŚCI Z PRZEPISAMI PRAWA
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
KURS KANCELARYJNO-ARCHIWALNY I STOPNIA
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
1 574,40 zł (1 280,00 netto)
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH PRZY REALIZACJI PROJEKTÓW WSPÓŁFINANSOWANYCH Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO (EFS)
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
PODPIS ELEKTRONICZNY W PRACY URZĘDU
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ARCHIWIZACJA WSPÓŁCZESNEJ DOKUMENTACJI
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
WDROŻENIE SYSTEMU EZD
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
1 094,70 zł (890,00 netto)
NOWA USTAWA O OTWARTYCH DANYCH A DOSTĘP DO INFORMACJI PUBLICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
JAK WYKORZYSTAĆ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ I CHATGPT W PISANIU I W KOMUNIKACJI W PODMIOTACH ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
1 094,70 zł (890,00 netto)
ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI ELEKTRONICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
DIGITALIZACJA DOKUMENTACJI
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
EZD PUW: MODUŁ KANCELARYJNY, ARCHIWUM, CZYNNOŚCI KOORDYNOWANIA
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
BRAKOWANIE WSPÓŁCZESNEJ DOKUMENTACJI – ASPEKTY PRAWNE I PRAKTYCZNE
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
PROCEDURY ADMINISTRACYJNE – postępowanie z e-dokumentem, ePUAP i nowy system eDoręczeń
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
1 094,70 zł (890,00 netto)
ARCHIWIZACJA WSPÓŁCZESNEJ DOKUMENTACJI
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)

Polecane szkolenia

oferta promowana
KURS KANCELARYJNO-ARCHIWALNY I STOPNIA
SUKCES Centrum Rozwoju
online
19.04.2024 09:00-21.04.2024 16:00
1 045,50 zł (850,00 netto)
ARCHIWUM ZAKŁADOWE – ZMIANY W OKRESIE PRZECHOWYWANIA AKT OSOBOWYCH ORAZ OBIEGU I ARCHIWIZACJI DOKUMENTACJI ON-LINE
SUKCES Centrum Rozwoju
online
19.04.2024 09:00-19.04.2024 16:00
350,00 zł (284,55 netto)
WARSZTATY ARCHIWISTYCZNE: PORZĄDKOWANIE, ARCHIWIZOWANIE I EWIDENCJONOWANIE DOKUMENTACJI ON-LINE
SUKCES Centrum Rozwoju
online
15.05.2024 09:00-15.05.2024 15:00
430,50 zł (350,00 netto)
online - Facebook w instytucjach państwowych, samorządowych i pozarządowych
Effect Group Sp. z o.o.
online
725,70 zł (590,00 netto)
5% rabatu Odpowiedzialność majątkowa urzędników administracji publicznej 2021 - 2-dniowe warsztaty praktyczne.
Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER
online
1 537,50 zł (1 250,00 netto)
Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach z uwzględnieniem nowych uprawnień organizacji ekologicznych
ATL Achievement Through Learning Sp. z o.o.
online
725,70 zł (590,00 netto)
online - Prosta polszczyzna w urzędzie i kultura komunikacji elektronicznej
Effect Group Sp. z o.o.
online
799,50 zł (650,00 netto)
Umowy na utrzymanie i rozwój systemu informatycznego
Certified Global Education
online
1 100,85 zł (895,00 netto)
Pomoc publiczna w finansowaniu spółek komunalnych – szkolenie on-line
Certified Global Education
online
731,85 zł (595,00 netto)
Zamówienia in-house – szkolenie on-line
Certified Global Education
online
854,85 zł (695,00 netto)
Kontrola i wykrywanie nieprawidłowości w spółkach JST szkolenie on-line
Certified Global Education
online
1 715,85 zł (1 395,00 netto)
online - Zasady czytania odpisów z ksiąg wieczystych szkolenie warsztatowe z elementami prawa nieruchomości
Effect Group Sp. z o.o.
online
922,50 zł (750,00 netto)
SZKOLENIE DLA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp. z o.o
online
1 217,70 zł (990,00 netto)
SYSTEMY KLASY EZD W POLSCE
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
479,70 zł (390,00 netto)
JEDNOLITY RZECZOWY WYKAZ AKT I KWALIFIKATOR DOKUMENTACJI W ELEKTRONICZNYM ZARZĄDZANIU DOKUMENTACJĄ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ARCHIWUM ZAKŁADOWE
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
INSTRUKCJA KANCELARYJNA – KOMPENDIUM WIEDZY Tradycyjny i elektroniczny obieg dokumentów w jednostce
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
OBIEG I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW W SYSTEMIE ELEKTRONICZNEGO ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ (EZD)
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
OBSŁUGA SYSTEMU EDORĘCZENIA
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI ELEKTRONICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
PROWADZENIE BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
OTWARTE DANE I PONOWNE WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI SEKTORA PUBLICZNEGO
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
RODO W ARCHIWACH
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
Seminarium OD PAPIERU DO EZD - ELEKTRONICZNE ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
STOSOWANIE PRZEPISÓW RODO W ARCHIWACH ZAKŁADOWYCH I SKŁADNICACH AKT
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ELEKTRONICZNE USŁUGI PUBLICZNE – JAK KORZYSTAĆ Z EPUAP
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI W SĄDZIE
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
DORĘCZENIA ELEKTRONICZNE – stan aktualny i perspektywy
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
ZASADY OBIEGU I ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW PAPIEROWYCH I ELEKTRONICZNYCH
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
PRZYGOTOWANIE BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ DO WYMAGAŃ USTAWY O DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o. o.
online
971,70 zł (790,00 netto)
zobacz profil udostępnij zapytanie grupowe