Szukaj szkolenia

Polityka rachunkowości podatku VAT na rok 2021 w świetle wyników kontroli NIK

Kategoria szkolenia: Podatki
online
367,77 zł (299,00 netto)

20 stycznia 2021 r., online na żywo

 

Szkolenie prowadzone będzie w sposób bezpośredniego kontaktu z wykładowcą jak na naszych tradycyjnych szkoleniach. Odbędzie się to przy pomocy Internetu. Nie potrzeba do tego żadnych skomplikowanych urządzeń. Wystarczy komputer lub smartfon. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne informacje do podłączenia się do szkolenia. W czasie szkolenia będziecie Państwo mogli zadawać pytania w czasie rzeczywistym w formie czatu.

Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji w zakresie zasad prowadzenia ewidencji księgowej dochodów i wydatków budżetowych oraz zasad sporządzania sprawozdań budżetowych typu RB w roku 2021 z podatkiem VAT.

 

Jak wynika z informacji o wynikach kontroli NIK nr ewid. 17/2020/P/109/LWR „Centralizacja podatku vat w jednostkach samorządu terytorialnego” jednostki błędnie prowadzą ewidencję VAT i nierzetelnie prezentują dane budżetowe.

 

Zdaniem NIK zgodnie z art. 5 ust. 2 pkt 4 lit. a ustawy o finansach publicznych, do dochodów z mienia jednostek sektora finansów publicznych zalicza się w szczególności wpływy z umów najmu, dzierżawy i innych umów o podobnym charakterze, a nie wpływy pomniejszone o VAT odprowadzany do urzędu skarbowego lub do urzędu będącego centralą rozliczeń VAT w JST. VAT jest podatkiem cenotwórczym, co oznacza, iż wpływa on na wysokość ceny w sytuacji, gdy towar lub usługa podlega opodatkowaniu. Tym samym stanowi on element wynagrodzenia za wykonaną usługę bądź dostawę towaru. Podejście to jest zgodne z definicją ceny, określoną w ustawie z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług. Na gruncie ustawy o finansach publicznych, wpływy te powinny stanowić dochód publiczny. Wśród dochodów publicznych są m.in. wpływy z najmu i dzierżawy opodatkowane VAT. Biorąc pod uwagę, że wpływy z tytułu transakcji stanowiących sprzedaż opodatkowaną VAT dokonywane na rachunek bieżący jednostki budżetowej JST stanowią dochód publiczny, powinny być one budżetowane i ujęte w planach finansowych jednostek, a co za tym idzie ujmowane również w sprawozdaniu budżetowym Rb-27S w pełnej kwocie uzyskanych wpływów (otrzymanej ceny). Zgodnie z kasową zasadą wykonania budżetu, dochody i wydatki należy ujmować w terminie ich zapłaty, niezależnie od rocznego budżetu, którego one dotyczą. Do danego okresu można zatem zaliczyć wyłącznie rzeczywiste wpływy i wydatki dokonane na bankowych rachunkach budżetów, a dla jednostek budżetowych – na bieżących rachunkach dochodów i wydatków budżetowych. Z powyższych zapisów wynika, że pełna kwota wpływu od kontrahenta jednostki powinna zostać ujęta jako dochód budżetowy.

 

Na szkoleniu omówiona zostanie specyfika wykonywania budżetu i ewidencji VAT w samorządowych jednostkach i zakładach budżetowych objętych centralizacją rozliczeń w VAT oraz w państwowych jednostkach budżetowych uznanych za samodzielnych podatników VAT.

 

Szkolenie on-line 4 godzinne dla: wszystkich samorządowych jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych objętych centralizacją rozliczeń w VAT, a szczególnie dla urzędów gmin, urzędów miast, starostw powiatowych, urzędów marszałkowskich i samorządowych centrów usług wspólnych, a także państwowych jednostek budżetowych uznanych za samodzielnych podatników VAT, w tym ministerstw, urzędów wojewódzkich, urzędów centralnych, administracji zespolonej i innych jednostek sektora finansów publicznych.

 

Program:

 

  1. Analiza wyników kontroli NIK nr ewid. 17/2020/P/109/LWR „Centralizacja podatku vat w jednostkach samorządu terytorialnego” a rozwiązania funkcjonujące w praktyce.
  2. VAT w państwowych jednostkach budżetowych, a VAT w samorządowych jednostkach i zakładach budżetowych objętych centralizacją rozliczeń w VAT – uznawanie i nie uznawanie jednostek i zakładów budżetowych za podatnika VAT.
  3. Zasady prowadzenia rachunkowości jednostek sektora finansów publicznych w świetle art. 40 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych - identyfikacja podmiotu sprawozdawczego w systemie REGON na sprawozdaniu budżetowym i na sprawozdaniu finansowym a zasady posługiwania się numerem NIP.
  4. Indywidualny rachunek podatkowy (IRP) do wpłat PIT, CIT, VAT, a także niepodatkowych należności budżetowych stanowiących dochody budżetu państwa i jego struktura uwzględniająca numer NIP, a problem odmiennego numeru NIP dla VAT i odmiennego numeru NIP dla wpłat PIT, CIT w strukturze mikrorachunku podatkowego w jednostkach objętych centralizacją rozliczeń w VAT, w sądach funkcjonalnych i w innych jednostkach – problemy z identyfikacją podatnika za pomocą numeru NIP i mikrorachunku podatkowego w roku 2021.
  5. Zasady wyceny aktywów i pasywów obowiązujące w roku 2021 w jednostkach sektora finansów publicznych – zasady wyceny dochodów i wydatków budżetowych, należności i zobowiązań (zaangażowania), przychodów i kosztów, środków trwałych i środków trwałych w budowie (inwestycji), rzeczowych aktywów obrotowych.
  6. Konta księgowe organu budżetowego, konta księgowe organu podatkowego, konta księgowe jednostek budżetowych wykonujących budżet (z uwzględnieniem rachunku dochodów własnych oświaty), konta księgowe samorządowych zakładów budżetowych - zasady funkcjonowania kont, dzielenie i łączenie kont księgowych a zasady budżetowe: zasada „brutto” a zasada „netto”, zasada „kasowa” a zasada „memoriału” oraz ich zastosowanie w praktyce w zakresie ewidencji VAT – przygotowanie polityki rachunkowości dla podatku VAT na rok 2021.
  7. Podatek VAT i jego odmienne ujęcie w budżecie państwa od ujęcia w budżecie jednostek samorządu terytorialnego w świetle przepisów normujących wykonywanie budżetu państwa – szczególna rola rozporządzenia Ministra Finansów z 15 stycznia 2014 roku w sprawie szczegółowego sposobu wykonywania budżetu państwa oraz rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2010 roku w sprawie rodzajów i trybu dokonywania operacji na rachunkach bankowych prowadzonych dla obsługi budżetu państwa w zakresie krajowych środków finansowych oraz zakresu i terminów udostępniania informacji o stanach środków na tych rachunkach.
  8. Centralizacja rozliczeń w VAT w gminach, powiatach i województwach – kto podlega a kto nie podlega centralizacji rozliczeń w VAT w świetle ustawy z dnia 5 września 2016 roku o szczególnych zasadach rozliczeń podatku od towarów i usług oraz dokonywania zwrotu środków publicznych przeznaczonych na realizację projektów finansowanych z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej lub od państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu przez jednostki samorządu terytorialnego.
  9. Centralizacja rozliczeń w VAT w jednostkach samorządu terytorialnego - rozliczenia wewnętrzne i specyfika funkcjonowania tzw. konta VAT do centralizacji rozliczeń, a wzorowane na budżecie państwa refundacje z konta dochodów na konto wydatków równowartości VAT naliczony podlegający odliczeniu w jednostkach objętych centralizacją rozliczeń w VAT oraz ich krytyka w raporcie NIK.
  10. Mechanizm podzielonej płatności i rachunek VAT oraz jego odmienne funkcjonowanie w państwowych i w samorządowych jednostkach budżetowych w świetle przepisów normujących wykonywanie budżetu państwa - objaśnienia podatkowe Ministerstwa Finansów z 29 czerwca 2018 oraz objaśnienia podatkowe z 23 grudnia 2019 roku a fakturowanie od 1 listopada 2019 oraz wyjaśnienie kiedy mechanizm podzielonej płatności jest nadal dobrowolny, a kiedy jest bezwzględnie obligatoryjny.
  11. Polityka rachunkowości i zasady ewidencji księgowej podatku VAT i mechanizmu podzielonej płatności w roku 2021 w gminach, powiatach, województwach oraz w samorządowych jednostkach budżetowych, w rachunkach dochodów własnych oświaty, w samorządowych zakładach budżetowych objętych centralizacją rozliczeń w VAT oraz jego rozliczenie w księgach urzędu i budżetu, w świetle przepisów ustawy o finansach publicznych i zasad wykonywania budżetu jednostki samorządu terytorialnego.
  12. Polityka rachunkowości i zasady ewidencji księgowej podatku VAT i mechanizmu podzielonej płatności w roku 2021 w państwowych jednostkach budżetowych uznanych za samodzielnych podatników VAT oraz jego rozliczenie w księgach organu podatkowego KAS i w budżecie państwa, w świetle przepisów ustawy o finansach publicznych i zasad wykonywania budżetu państwa.
  13. Zadania, przykłady, odpowiedzi na pytania.

Szkolenie poprowadzi:

 

Tomasz Wojtania – doświadczony wykładowca z ponad 20-letnią praktyką, specjalista od trudnych tematów, niezależny konsultant z dziedziny finansów publicznych oraz rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej. W latach 1993-2001 pracownik naukowy Katedry Rachunkowości Instytutu Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Autor setek publikacji i materiałów szkoleniowych, autor podręcznika „Podstawy rachunkowości budżetowej”. Konsultant Banku Światowego nr 479364 i współautor raportu Banku Światowego „Porównanie polskich przepisów rachunkowości sektora publicznego z międzynarodowymi standardami rachunkowości sektora publicznego (MSRSP)”. Autor projektu pierwszego stanowiska dla Komitetu Standardów Rachunkowości w sprawie ujęcia, wyceny i prezentacji prawa wieczystego użytkowania gruntów oraz gruntów oddanych w wieczyste użytkowanie. Jako wykładowca pracował m.in. dla Najwyższej Izby Kontroli, Regionalnych Izb Obrachunkowych, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Sprawiedliwości, Sądów, Prokuratur, Urzędów Wojewódzkich, Izb i Urzędów Skarbowych, Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Wojska, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Państwowych Inspektoratów Weterynarii, GDDKIA, Urzędów Pracy, Urzędów Gmin i Miast, Starostw Powiatowych, Urzędów Marszałkowskich oraz podległych im jednostek oświaty, pomocy społecznej, geodezji i innych, w tym jednostek pełniących rolę Instytucji oraz beneficjentów środków unijnych. Ponadto pracował dla agencji rządowych: ARIMR, ANR, ARR, ARM i innych jednostek sektora finansów publicznych np.: WFOŚIGW. Pracował również w Programie Partnerstwo dla Samorządu Terytorialnego LGPP oraz w KPRM w zespole Prof. T. Lubińskiej zajmując się tam tematyką budżetu zadaniowego. Przeszkolony w zakresie ochrony informacji niejawnych.

Termin:


 

20 stycznia 2021 r. – szkolenie online w czasie rzeczywistym - webinarium

9.00 – 10.00 czas na spokojne podłączenie się do szkolenia – w tym czasie podłączacie się Państwo i czekacie na szkolenie, w razie problemów technicznych rozwiązujemy je z Państwem

10:00 – 11:00 Zajęcia

11:00 – 11:20 Sesja pytań i odpowiedzi

11:20 – 11.30 Przerwa

11:30 – 12:30 Zajęcia

12:30 – 12:50 Sesja pytań i odpowiedzi

12:50 – 13:00 Przerwa

13:00 – 14:00 Zajęcia

14:00 – 14:20 Sesja pytań i odpowiedzi

Zakres godzinowy wykładowca będzie dostosowywał w czasie szkolenia do Państwa potrzeb np. dłuższy czas na pytania.

 

Co potrzebne do udziału w szkoleniu?

Komputer lub laptop lub smartfon z dostępem do Internetu i głośnikami. Wbudowana kamera i mikrofon nie są konieczne.

Nie musicie Państwo udostępniać swojego wizerunku.

Cena:

 

Cena za uczestnictwo wynosi 299 zł.

Cena za uczestnictwo kolejnych osób z firmy wynosi 249 zł.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kontakt:

 

Adres: ul. Kaleńska 8 04-367 Warszawa

 

Email: szkolenia@isp-modzelewski.pl
Telefon: 225173090

Lokalizacje i terminy

online
20.01.2021 - 20.01.2021
367,77 zł (299,00 netto)

Trenerzy biorący udział

Pozostałe szkolenia firmy

Rewolucyjne zmiany w VAT
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
Zagadnienia podatku dochodowego od osób fizycznych
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
Zasady rozliczania kosztów uzyskania przychodów w podatku dochodowym od osób prawnych.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
Nowe zasady opodatkowania importu usług
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
2021 rok - dokumentowanie, ewidencjonowanie oraz deklarowanie podatku od towarów i usług w świetle zmian
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
990,00 zł (804,88 netto)
Kurs Przygotowawczy dla Ekspertów, Księgowych i Doradców Podatkowych
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
3 990,00 zł (3 243,90 netto)
Kurs Przygotowawczy dla Ekspertów, Księgowych i Doradców Podatkowych
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
3 990,00 zł (3 243,90 netto)
Szkolenie online: Wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy od 2020 r – pakiet Quick fixes w podatku od towarów i usług
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
Mechanizm podzielonej płatności: prawa i obowiązku podatników VAT - prof. dr hab. Witold Modzelewski
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
Ulga na złe długi w podatku od towarów i usług - Krystian Łatka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
„Biała lista” podatników VAT 2020 – aktualne interpretacje, projekt nowelizacji - Mariusz Unisk
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
VAT 2020/2021
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
Podatek dochodowy od osób prawnych 2021 – Jacek Pyssa
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
JPK-V7M, JPK-V7K - VAT po 1 października 2020 – szkolenie nagrane z udziałem Uczestników i pytaniami w dniu 28 paź 2020
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
244,77 zł (199,00 netto)
Zmiany w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych planowane na 2021 r.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
232,47 zł (189,00 netto)
VAT – 1 stycznia 2021 r. – nowe obowiązki dotyczące fakturowania, dokumentowania i deklarowania podatku od tow. i usług
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
232,47 zł (189,00 netto)
Zmiany w VAT w 2021 r. – Justyna Zając-Wysocka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
249,00 zł (249,00 netto)
CIT rewolucyjne systemowe zmiany w rozliczaniu podatku dochodowego od osób prawnych 2021 - Jarosław Włoch
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
VAT w obrocie międzynarodowym w 2023 r.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
399,00 zł (399,00 netto)
Podatki dla praktyków: zmiany od 1 stycznia 2022 r. (POLSKI ŁAD) oraz problemy bieżące
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
1 390,00 zł (1 130,08 netto)
Kurs specjalisty podatku VAT 4 x 5 godz. - Justyna Zając-Wysocka i Jarosław Włoch
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
796,00 zł (647,15 netto)
Wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy od 2020 r – pakiet Quick fixes w podatku od towarów i usług - Krystian Łatka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
119,00 zł (96,75 netto)
Redukcja obciążeń podatkowych – ulga B+R i IP BOX - Piotr Perkowski
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
299,00 zł (299,00 netto)
Przekształcenie spółki komandytowej w spółkę jawna nie będącą podatnikiem CIT – kwiecień 2021 r.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
299,00 zł (243,09 netto)
Fakturowanie --- Justyna Zając Wysocka.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
249,00 zł (249,00 netto)
Pakiet ecommerce VAT--- Justyna Zając Wysocka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
249,00 zł (249,00 netto)
VAT: 1 kwietnia 2021 r. – nowe obowiązki dotyczące dokumentowania, deklarowania i raportowania ewidencji w podatku
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
299,00 zł (243,09 netto)
Estoński CIT – z praktykiem dla praktyków
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
Opodatkowanie VAT międzynarodowego obrotu towarowego i usługowego w 2021 r. – Krystian Łatka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
VAT: 1 lipca 2021 r. Najnowsze zmiany dotyczące dokumentowania, deklarowania i raportowania ewidencji
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)

Polecane szkolenia

Rewolucyjne zmiany w VAT
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
Zagadnienia podatku dochodowego od osób fizycznych
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
Zasady rozliczania kosztów uzyskania przychodów w podatku dochodowym od osób prawnych.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
Nowe zasady opodatkowania importu usług
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
cena do ustalenia
2021 rok - dokumentowanie, ewidencjonowanie oraz deklarowanie podatku od towarów i usług w świetle zmian
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
990,00 zł (804,88 netto)
Kurs Przygotowawczy dla Ekspertów, Księgowych i Doradców Podatkowych
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
3 990,00 zł (3 243,90 netto)
Kurs Przygotowawczy dla Ekspertów, Księgowych i Doradców Podatkowych
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
3 990,00 zł (3 243,90 netto)
Szkolenie online: Wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy od 2020 r – pakiet Quick fixes w podatku od towarów i usług
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
Mechanizm podzielonej płatności: prawa i obowiązku podatników VAT - prof. dr hab. Witold Modzelewski
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
Ulga na złe długi w podatku od towarów i usług - Krystian Łatka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
„Biała lista” podatników VAT 2020 – aktualne interpretacje, projekt nowelizacji - Mariusz Unisk
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
146,37 zł (119,00 netto)
VAT 2020/2021
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
Podatek dochodowy od osób prawnych 2021 – Jacek Pyssa
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
JPK-V7M, JPK-V7K - VAT po 1 października 2020 – szkolenie nagrane z udziałem Uczestników i pytaniami w dniu 28 paź 2020
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
244,77 zł (199,00 netto)
Zmiany w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych planowane na 2021 r.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
232,47 zł (189,00 netto)
VAT – 1 stycznia 2021 r. – nowe obowiązki dotyczące fakturowania, dokumentowania i deklarowania podatku od tow. i usług
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
232,47 zł (189,00 netto)
Zmiany w VAT w 2021 r. – Justyna Zając-Wysocka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
249,00 zł (249,00 netto)
CIT rewolucyjne systemowe zmiany w rozliczaniu podatku dochodowego od osób prawnych 2021 - Jarosław Włoch
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
VAT w obrocie międzynarodowym w 2023 r.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
399,00 zł (399,00 netto)
Podatki dla praktyków: zmiany od 1 stycznia 2022 r. (POLSKI ŁAD) oraz problemy bieżące
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
1 390,00 zł (1 130,08 netto)
Kurs specjalisty podatku VAT 4 x 5 godz. - Justyna Zając-Wysocka i Jarosław Włoch
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
796,00 zł (647,15 netto)
Wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy od 2020 r – pakiet Quick fixes w podatku od towarów i usług - Krystian Łatka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
119,00 zł (96,75 netto)
Redukcja obciążeń podatkowych – ulga B+R i IP BOX - Piotr Perkowski
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
299,00 zł (299,00 netto)
Przekształcenie spółki komandytowej w spółkę jawna nie będącą podatnikiem CIT – kwiecień 2021 r.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
299,00 zł (243,09 netto)
Fakturowanie --- Justyna Zając Wysocka.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
249,00 zł (249,00 netto)
Pakiet ecommerce VAT--- Justyna Zając Wysocka
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
249,00 zł (249,00 netto)
VAT: 1 kwietnia 2021 r. – nowe obowiązki dotyczące dokumentowania, deklarowania i raportowania ewidencji w podatku
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
299,00 zł (243,09 netto)
Podatek od nieruchomości
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
online
640,00 zł (520,33 netto)
PODATEK AKCYZOWY W 2021 ROKU. Praktyka i orzecznictwo z uwzględnieniem najnowszych zmian.
ATL Achievement Through Learning Sp. z o.o.
online
848,70 zł (690,00 netto)
Estoński CIT – z praktykiem dla praktyków
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
306,27 zł (249,00 netto)
zobacz profil udostępnij zapytanie grupowe