9.00 – 10.30
1. Organizacja Biura Dowodów Rzeczowych
2. Podstawowe zasady bezpieczeństwa pracowników
3. Przyjęcie, rejestracja, wykreślenie i przechowywanie dowodów rzeczowych
4. Prowadzenie dokumentacji
5. Wykonywanie orzeczeń sądowych w przedmiocie dowodów rzeczowych
10. 45– 12.00
1. Czynności sekretariatu związane z przyjmowaniem i przechowywaniem dowodów rzeczowych
i przedmiotów przekazanych do dyspozycji Sądu
2. Przekazywanie dowodów rzeczowych pomiędzy jednostkami i postępowanie z dowodami rzeczowymi po zakończeniu postępowania.
3. Likwidacja niepodjętych depozytów
4. Dyskusja – pytania i odpowiedzi.
Prowadzący
Pracownik Sądu Okręgowego na stanowisku starszego inspektora ds. biurowości. W latach od 1985.02.04 do2005.05.31 pracownik Sądu Rejonowego na stanowisku starszego sekretarza sądowego. Ukończyła Politechnikę Częstochowską, Wydział Zarządzania, studia magisterskie uzupełniające na kierunku: Zarządzanie i Marketing w zakresie: zarządzania instytucjami publicznymi i samorządowymi oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Częstochowie, Wydział Filologiczno- Historyczny, studia wyższe zawodowe 3-letnie na kierunku: administracja. Doświadczony szkoleniowiec: prowadzenie wykładów z zakresu biurowości sądowej w zakresie kształcenia ustawicznego w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie w edycjach organizowanych w latach: 2010/2011, 2011/2012, 2013; Prowadzenie wykładów z zakresu biurowości sądowej dla aplikantów adwokackich w okręgu Sądu Okręgowego; Prowadzenie wykładów z zakresu biurowości sądowej dla aplikantów radcowskich w okręgu Sądu Okręgowego; Prowadzenie szkoleń z zakresu biurowości sądowej w poszczególnych apelacjach od roku 2016.
Szczegóły organizacyjne
Miejsce: Platforma online.
Czas trwania: 1 dzień w godzinach 9.00 – 12.00 / 3 godzin
Formularz zgłoszeniowy: Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie i wysłanie formularza elektronicznego lub w postaci skanu dostępnego na stronie www.szkolenia-eureka.pl faksem na numer +48 22 378-29-50 lub skan na e-mail: szkolenia@szkolenia-eureka.pl.
Termin nadesłania zgłoszenia: najpóźniej 7 dni roboczych przed szkoleniem.
Koszty:
Cena: 279 PLN+23% VAT (343,17 PLN brutto)
Cena obejmuje: udział w szkoleniu, materiały dydaktyczne w formie elektronicznej, imienny certyfikat ukończenia szkolenia.
VAT ZW: Udział w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych w min. 70% zwalnia z obowiązku płacenia podatku VAT.
Płatność: Administracji publicznej przysługuje płatność 14 dni na podstawie faktury otrzymanej w dniu szkolenia.