Szkolenie dla członków komisji przetargowej - pracowników merytorycznych zamawiającego biorących udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu postępowań o zamówienia publiczne.
Przedstawienie, na licznych przykładach z praktyki, zadań członków komisji przetargowej - pracowników merytorycznych zamawiającego w procesie planowania, przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Efektem szkolenia ma być uniknięcie przez uczestników błędów jakie przytrafiły się innym zamawiającym.
Wykład w oparciu o prezentację multimedialną, która uwzględnia m.in. opinie Urzędu Zamówień Publicznych, interpretacje z wyników kontroli Prezesa UZP, interpretacje z orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych i Głównej Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych. Podczas szkolenia wykładowca przeprowadzi warsztaty, w trakcie których uczestnicy będą oceniać konkretne przypadki z praktyki udzielania zamówień publicznych. Ważnym elementem szkolenia będzie rozwiązywanie zgłaszanych przez uczestników problemów z dziedziny zamówień publicznych.
Prawnik, ekspert z zakresu prawa zamówień publicznych, jeden z najlepiej ocenianych wykładowców. Prowadzi szkolenia z dziedziny zamówień publicznych regularnie od 2000 r. do chwili obecnej. Od 2011 r. przeprowadził szkolenia w wymiarze ponad 5300 godzin.
Wybrane szkolenia z zakresu zamówień publicznych prowadzone cyklicznie w ostatnich latach przez wykładowcę:
Wybrane instytucje i firmy, dla których przeprowadził szkolenia wewnętrzne to m.in.:
Autor licznych publikacji dotyczących tematyki zamówień publicznych:
1. Komisja przetargowa w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego:
2. Opisywanie przedmiotu zamówienia, w tym:
3. Planowanie zamówień i szacowanie wartości zamówienia, w tym:
4. Formułowanie kryteriów oceny ofert, w tym:
5. Określanie warunków podmiotowych, w tym:
6. Udział pracowników merytorycznych w badaniu i ocenie ofert, w tym:
7. Umowy o zamówienia publiczne, w tym:
8. Odpowiedzialność członka komisji przetargowej za naruszenie ustawy Prawo zamówień publicznych:
590 zł - cena szkolenia online:
750 zł - cena szkolenia stacjonarnego zawiera:
Powyższe ceny są cenami netto. Szkolenia finansowane przynajmniej w 70 % ze środków publicznych są zwolnione z VAT, w pozostałych przypadkach do kwoty netto doliczamy VAT 23 %.
Każde szkolenie możemy przygotować w formie szkolenia wewnętrznego dedykowanego tylko państwa instytucji, gdzie termin, miejsce i program szkolenia jest dostosowany do państwa potrzeb.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca szkolenia.
Oferta specjalna:
Proponujemy RABAT 5% w przypadku zgłoszenia minimum 4 osób na szkolenie.
Uwaga! Promocje nie łączą się.