Szukaj szkolenia

Rozwiązywanie umów o pracę w 2024/2025 roku – jak zgodnie z prawem rozstać się z pracownikiem?

Kategoria szkolenia: Prawo pracy
online
910,20 zł (740,00 netto + 23% VAT)
  • Opcje szkoleniapewne szkolenie
  • Maksymalna liczba uczestników30

trudne przypadki, najczęściej popełniane błędy i nowe obowiązki kierujących pracownikami oraz działów HR po zmianie przepisów

Rozwiązywanie umów o pracę to skomplikowany proces pełen pułapek i kruczków prawnych.
Zadbaj o aktualną wiedzę na temat zmian w prawie i zachowaj czujność podczas zwalniania pracowników, wyeliminuj błędy, które mogą być niezwykle kosztowne dla pracodawcy.
Nie narażaj firmy na ryzyko przegranej przed sądem i uznanie roszczeń pracowników.
 

Podpowiadamy zarządzającym pracownikami i działom HR na co zwracać szczególną uwagę oraz jakich zachowań i działań się wystrzegać, aby skutecznie zakończyć współpracę z pracownikiem.

Przypomnimy kierownikom i działom HR jakie obowiązki wiążą się ze zwalnianiem pracowników.
Jak zmiany z 22 września 2023 roku wpłynęły na ochronę części pracowników przed zwolnieniem? – ponad 40 grup pracowników szczególnie chronionych.

Dowiesz się jak nowe przepisy zwiększają ryzyko pracodawcy, w przypadku odwołania się pracownika od wypowiedzenia.
Wskażemy, którzy pracownicy będą dalej zatrudnieni, chociaż pracodawca dokona wypowiedzenia umowy o pracę.

Doradzimy jak przygotować się do rozmowy z pracownikiem, jak zgromadzić dowody, jak uzasadnić zwolnienie – od 26.04.2023r. należy podawać przyczynę zwolnienia, nawet w przypadku rozwiązywania umów zawartych na czas określony!

Weź udział szkoleniu!
Uchroń pracodawcę przed poważnymi konsekwencjami w postaci roszczeń pracowników oraz długotrwałych i kosztownych procesów sądowych.

Podczas spotkania z doświadczonym Sędzią Sądu Pracy, dowiesz się między innymi:

  • co o ostatnich zmianach w rozwiązywaniu umów o pracę powinien wiedzieć każdy kierownik, menedżer?
  • jak rozwiązać umowę o pracę na odległość? kiedy oświadczenie można wysłać na pocztę prywatną pracownika?
  • jak formułować przyczynę wypowiedzenia umowy o pracę? do jak „odległych” zdarzeń wolno sięgać? co bada sąd pracy?
  • jakie są najbardziej popularne przyczyny wypowiedzenia? (utrata zaufania, krytyka pracodawcy, absencje chorobowe dezorganizujące pracę, utrata zdolności na zajmowanym stanowisku, brak wydajności, oczekiwań, dezorganizacja pracy).
  • jak usuwać błędy popełniane przez pracodawcę w związku z rozwiązaniem umowy?
  • kiedy masz obowiązek cofnąć wypowiedzenie?
  • czy można przyznać pracownikowi dodatkowe świadczenia w zamian za rozwiązanie umowy za porozumieniem stron?
  • czy poinformowanie pracownika o możliwości rozwiązania umowy jest groźbą bezprawną?
  • co w sytuacji kiedy pracownik chroniony utracił zdolność do pracy?
  • jak prawidłowo stosować wypowiedzenie zmieniające? kiedy porozumienie zmieniające, a kiedy wypowiedzenie zmieniające?
  • jak stosować ochronę działacza związkowego i czy ochrona ma charakter bezwzględny?
  • żądanie zabezpieczenia w trakcie trwania postępowania przed sądem pracy? kto może z niego korzystać?
  • co to jest ciężkie naruszenie?
  • jak rozumieć likwidację stanowiska pracy, a jak likwidację przez redukcję?
  • jakie mogą być kryteria doboru do zwolnienia? czy kryterium może być fakt korzystania z urlopu bezpłatnego?
  • co to są zwolnienia indywidualne?
  • co to są grupowe zwolnienia?
  • jak prawidłowo postąpić z wyrokiem przywracającym do pracy? co z wynagrodzeniem za czas pozostawania bez pracy?
  • jak postąpić w przypadku złożenia wypowiedzenia umowy ze skutkiem natychmiastowym z winy pracodawcy? co z odszkodowaniem jeżeli nie zgadzamy się z przyczyna zwolnienia?

Szkolenie rozwiązywanie umów o pracę – program szkolenia:

Jak rozwiązać umowę o pracę na odległość? Kiedy oświadczenie jest skuteczne? Kiedy można wysłać na pocztę prywatną pracownika? Zwolnienie pracownika zdalnego.

Z jaką datą uznawać doręczenia zastępcze oświadczeń o rozwiązaniu umowy?
Czy to takie oczywiste? – rozbieżne orzecznictwo SN.

Jakie są skutki wadliwych oświadczeń woli o rozwiązaniu umowy o pracę?

W jaki sposób odwołać (cofnąć) oświadczenie woli? Jak dokumentować? Jak usuwać błędy popełniane przez pracodawcę w związku z rozwiązaniem umowy? Jak i kiedy jest to możliwe? Kiedy masz obowiązek cofnąć wypowiedzenie?

Jak prawidłowo rozwiązać umowę o pracę na mocy porozumienia stron? Jaka może być dodatkowa treść porozumienia  rozwiązującego umowę? Czy można ustalić warunek zawieszający rozwiązania umowy na mocy porozumienia stron? Jak długo oferta rozwiązania umowy wiąże? Zaproszenie do rokowań a rozwiązanie umowy na mocy porozumienia stron.

Czy można przyznać pracownikowi dodatkowe świadczenia w zamian za rozwiązanie umowy za porozumieniem stron? Co z dyscypliną finansów publicznych? Pozorność porozumienia o rozwiązaniu umowy o pracę. Zmiana trybu rozwiązania umowy na podstawie ugody.

Czy poinformowanie pracownika o możliwości rozwiązania umowy jest groźbą bezprawną? Jak postąpić kiedy pracownik uchyli się od skutków prawnych oświadczenia pod wpływem groźby? Czy jest to wiążące? Jak rozumieć groźbę?

Czy pracownik może uchylić się od oświadczenia złożonego pod wpływem błędu? Jak rozumieć błąd? Uchylenie się od oświadczenia przez pracownicę w ciąży.

Jak formułować przyczynę wypowiedzenia umowy o pracę? Wielość przyczyn w orzecznictwie SN. Co bada sąd pracy? Do jak „odległych” zdarzeń wolo sięgać? Czy oświadczenie polega wykładni? Ocena spełnienia wymogu wskazania przez pracodawcę przyczyny wypowiedzenia. Co z przyczynami, które były przedmiotem kar porządkowych?

Jak prawidłowo liczyć okres wypowiedzenia? Od kiedy biegnie? Skracanie okresów wypowiedzenia? Co z wypowiedzeniem umownym?

Jakie są uprawnienia pracodawcy w związku z wypowiedzeniem? W jaki sposób je prawidłowo realizować? 

Jakie są obowiązki pracodawcy w związku z wypowiedzeniem?

Jakie są najbardziej popularne przyczyny wypowiedzenia? Jakie mogą być to przyczyny? (utrata zaufania, krytyka pracodawcy, absencje chorobowe dezorganizujące pracę, utrata zdolności na zajmowanym stanowisku, brak wydajności, oczekiwań, dezorganizacja pracy).
Zasady oceny pracownika.
Czy wiek emerytalny może być przyczyną wypowiedzenia?
Ujawnienie wynagrodzenia przez pracownika innym osobom w świetle dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2023/970 z dnia 10 maja 2023r. w sprawie wzmocnienia stosowania zasady równości wynagrodzeń (…).

Jak rozumieć zakaz wypowiadania w okresie urlopu albo innej usprawiedliwionej nieobecności? Jakie są warunki objęcia  pracownika ochroną z art. 41 Kp? Zakaz wypowiadania umowy jako gwarancja powrotu do pracy – orzeczenie  
Jak stosować prawidłowo ochronę przedemerytalną? Co w sytuacji kiedy pracownik chroniony utracił zdolność do pracy? Wcześniejszy wiek emerytalny a ochrona. Kontynuacja zatrudnienia po osiągnięciu wieku emerytalnego.
Co w sytuacji kiedy pracownik chroniony art. 39 Kp traci zdolność do pracy na zajmowanym stanowisku?

Jak prawidłowo stosować wypowiedzenie zmieniające? Kiedy porozumienie zmieniające a kiedy wypowiedzenie zmieniające?
Jaka powinna być treść wypowiedzenia zmieniającego.
Kiedy nowy zakres czynności pracownika wymaga wypowiedzenia zmieniającego?

Jak stosować ochronę działacza związkowego? Jakich działań dotyczy? Czy ochrona ma charakter bezwzględny?

Jak rozumieć nadużycie  prawa podmiotowego działacza związkowego? Ochrona działacza związkowego a nieuzasadnione uprzywilejowanie pracownika we sferach niedotyczących sprawowania przez działacza funkcji.
„Zwykłe” przyczyny wypowiedzenia umowy o pracę a ochrona działacza związkowego.

Jak wygląda kwestia żądania zabezpieczenia w trakcie trwania postępowania przed sądem pracy?
Kto może z niego korzystać?
Sposób realizacji obowiązku dalszego zatrudnienia pracownika w praktyce. Obowiązek dalszego zatrudnienia a umowa o pracę na czas określony. Obowiązek zgłoszenia gotowości do zatrudnienia. Egzekucja obowiązku dalszego zatrudnienia. Obowiązek dalszego zatrudnienia pracownika a wypowiedzenie zmieniające. Zakończenie obowiązku dalszego zatrudnienia pracownika z zabezpieczenia. Prawomocne zakończenie postępowania  sądowego – możliwe warianty.

Jakie są przesłanki rozwiązania umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia z winy pracownika? Co to jest ciężkie naruszenie? Jak formułować oświadczenie o rozwiązaniu umowy?

Jak liczyć miesięczny termin do rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym? Postępowanie wyjaśniające a termin. Kto ma powziąć informację o podstawie do rozwiązania umowy?

Z jakich przyczyn można rozwiązać umowę o pracę? (na przykładach). Brak dbałości o dobro pracodawcy. Niezawiadomienie o terminach pełnionej służby, kopiowanie baz danych, niezawiadomienie o nieobecności w pracy, nieusprawiedliwione nieobecności, mobbing, niewłaściwe traktowanie podległych pracowników (postawa powodująca dużą rotację pracowników), konflikty w pracy.  Inne przyczyny. W jaki sposób brak reakcji pracodawcy na nieobecności mogą wpłynąć na ocenę zwolnienia z pracy pracownika?

Jak prawidłowo rozwiązać umowę o prace bez winy pracownika bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu upływu okresu tzw. „ochronnego”? Jak badać zdolność do pracy? Moment zwolnienia. Wcześniejszy powrót ze świadczenia rehabilitacyjnego (jak postąpić).

Szczególna ochrona pracowników wynikająca z art. 177Kp? Kiedy można zwolnić? Co oznacza termin „prowadzenie postępowania przygotowawczego przez zwolnieniem”? Jaka jest odpowiedzialność za naruszenie przepisu 177 Kp? Jak prawidłowo liczyć ochronę (ciążą, macierzyński, rodzicielski, ojcowski, urlop opiekuńczy). Jakie są ograniczenia ochrony? Przedłużenie umowy.

Jak wygląda ochrona pracowników powołanych do służby wojskowej? Wygaśniecie stosunku pracy z powodu pełnienia służby wojskowej przez pracownika. 

Czy jest możliwe uwzględnienie roszczenia alternatywnego pracownika szczególnie chronionego? Likwidacja stanowiska a propozycja innej pracy – czy taki obowiązek istnieje?

Jak rozumieć likwidację stanowiska pracy a jak likwidację przez redukcję? (orzecznictwo SN).

Jakie mogą być kryteria doboru do zwolnienia? Czy kryterium może być fakt korzystania z urlopu bezpłatnego? Wielkość kryteriów. W jaki sposób zapoznać pracownika z kryteriami? Co w sytuacji kiedy kryteria nie zostaną przedstawione pracownikowi? Porównanie sytuacji pracownika z innymi pracownikami przy wypowiedzeniu umowy o pracę. Zmiana struktury organizacyjnej zakładu a prawo pracodawcy likwidacji konkretnych stanowisk pracy.

Jak prawidłowo stosować przepisy ustawy o szczególnych zasadach rozwiązywania  z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników?

Co to są grupowe zwolnienia i jak wpływają na szczególną ochronę stosunku pracy? Modyfikacja przepisów Kp o ochronie. Dodatek wyrównawczy.

Co to są zwolnienia indywidualne? Co oznacza termin „niemożność dalszego zatrudnienia na dotychczasowym stanowisku pracy” w rozumieniu ustawy.
Co to są zwolnienia indywidualne? Jak rozumieć termin „wyłączna przyczyna”? Co oznacza termin „niemożność dalszego zatrudnienia na dotychczasowym stanowisku pracy” w rozumieniu ustawy.

Jak dokonać zmiany warunków pracy i płacy pracownikowi podlegającemu szczególnej ochronie?

Co z wypowiedzeniem warunków pracy i płacy pracownikowi korzystającemu z obniżonego wymiaru  czasu pracy w związku z korzystaniem z urlopu wychowawczego?

Jak prawidłowo ustalać prawo do odprawy pieniężnej? Odprawa a wypowiedzenie zmieniające. Odprawa a rozwiązanie na mocy porozumienia stron. Czy zasądzenie odszkodowania z tytułu nieuzasadnionego wypowiedzenia umowy o pracę automatycznie powoduje nabycie prawa do odprawy pieniężnej? Zbieg prawa do odprawy pieniężnej z innymi świadczeniami. Kiedy odprawa staje się wymagalna? Ochrona odprawy.

Jak skorygować prawidłowo treść świadectwa pracy pracownika po prawomocnym wyroku sądu na skutek odwołani od rozwiązania umowy lub wypowiedzenia? Jakie w tym zakresie występują  obowiązki?

Jak prawidłowo postąpić z wyrokiem przywracającym do pracy? Co z wynagrodzeniem za czas pozostawania bez pracy? Jakie są skutki niewykonania wyroku przywracającego do pracy? Jakie są skutki niezdolności pracownika do pracy po wyroku przywracającym do pracy? Jak postąpić w razie przywrócenia do pracy pracownika na stanowisko już zajęte? Czy sąd może przywrócić do pracy na inne stanowisko?
Realizacja wyroku przywracającego do pracy.
Czy za okres pozostawania bez pracy przysługuje urlop wypoczynkowy? Dopuszczalność rozwiązania stosunku pracy po przywróceniu do pracy.

Jak postąpić w przypadku złożenia przez pracownika o rozwiązaniu umowy ze skutkiem natychmiastowym z winy pracodawcy? Co z odszkodowaniem jeżeli nie zgadzamy się z przyczyna zwolnienia? W jakiej formie pracownik powinien złożyć oświadczenie i jaka powinna być treść świadectwa pracy. Odszkodowanie żądane przez pracodawcę w wyniku nieuzasadnionego rozwiązania umowy o pracę  przez pracownika.

Wygaśniecie stosunku pracy z powody tymczasowego aresztowania. Postępowanie pracodawcy.

Jak prawidłowo rozwiązać stosunek pracy nawiązany na podstawie powołania. Odwołanie ze stanowiska. Swoboda odwołania. Odwołanie a ochrona przedemerytalna. Rozwiązanie równoległego umownego stosunku pracy i nawiązanie powołania. Rodzaj pracy odwołanego pracownika w okresie wypowiedzenia. Okres wypowiedzenia stosunku pracy zawartego na podstawie powołania. Skrócenie okresu rozwiązania stosunku pracy. Możliwe roszczenia pracownika powołanego.
Rozwiązanie stosunku pracy na mocy porozumienia stron z pracownikiem powołanym. Odprawa pieniężna pracownika powołanego.

Celem szkolenia Prawo pracy dla menedżerów jest zapoznanie Uczestników z istotnymi zmianami w Prawie Pracy oraz usystematyzowanie wiedzy z zakresu prawa pracy niezbędnej do efektywnego zarządzania działem, firmą, podejmowania trudnych decyzji, rozstrzygania sporów wynikających ze stosunku pracy.

Wymagania sprzętowe:

  • W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać urządzenie (komputer, laptop lub smartfon) z dostępem do Internetu, kamerą i mikrofonem.
  • Proste, intuicyjne uruchamianie szkolenia na urządzeniach.
  • Po rejestracji na szkolenie wszystkie kwestie techniczne będą Państwu przesłane drogą mailową.
  • Nasze szkolenie umożliwia interakcję i zadawanie pytań na każdym etapie prowadzanie. Uczestnicy mają bezpośredni kontakt z Prowadzącym bez konieczności zadawania pytań na czacie.

Zaplanuj czas w godzinach 9:00-14:00.
8.30 – 9.00 Logowanie do platformy i sprawdzanie ustawień

Cena szkolenia wynosi 740 zł netto.
Do podanej kwoty zostanie doliczony VAT w wysokości 23%.

Dla instytucji budżetowych i firm, które finansują szkolenie w ponad 70% z środków publicznych, istnieje możliwość wystawienia faktury VAT ze stawką zwolnioną. Aby uzyskać taką fakturę należy przesłać do nas oświadczenie o finansowaniu usługi szkoleniowej ze środków publicznych.

Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu z sesją pytań i odpowiedzi, materiały szkoleniowe w wersji pdf, elektroniczny certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych.

OSiI Effect nie wyraża zgody na jakąkolwiek formę utrwalania, powielania, udostępniania lub nagrywania przebiegu szkolenia. Treść szkolenia i materiały szkoleniowe objęte są prawami autorskimi.

Szkolenie rozwiązywanie umów o pracę adresujemy do:

  • Prezesów, Dyrektorów zarządzających, Właścicieli firm
  • Dyrektorów Personalnych, Kierowników Działów Kadr
  • Szefów Zespołów
  • Kierowników Działów, osób pełniących funkcje kierownicze i zarządzających zespołem pracowników

Lokalizacje i terminy

online
24.10.2024 - 24.10.2024
910,20 zł (740,00 netto + 23% VAT)

Trenerzy biorący udział

Pozostałe szkolenia firmy

Prawo pracy dla zarządzających pracownikami w 2024 roku.
Ośrodek Szkoleń i Informacji „EFFECT” Joanna Jarosz-Opolka
online
29.11.2024 09:00-29.11.2024 14:00
971,70 zł (790,00 netto + 23% VAT)
Dyscyplinowanie pracowników – jak skutecznie i zgodnie z prawem egzekwować wykonywanie pracy, stosować kary porządkowe?
Ośrodek Szkoleń i Informacji „EFFECT” Joanna Jarosz-Opolka
online
19.12.2024 09:00-19.12.2024 15:00
971,70 zł (790,00 netto + 23% VAT)
Ustawa o ochronie sygnalistów – nowe obowiązki pracodawców od września. Kanały zgłoszeniowe bez stresu.
Ośrodek Szkoleń i Informacji „EFFECT” Joanna Jarosz-Opolka
online
971,70 zł (790,00 netto + 23% VAT)
60 schematów legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców w 2024 roku z uwzględnieniem zmian od 1 lipca 2024 roku
Ośrodek Szkoleń i Informacji „EFFECT” Joanna Jarosz-Opolka
online
910,20 zł (740,00 netto + 23% VAT)
Czas pracy w 2024 roku. Jak ostatnie zmiany kodeksu pracy wpłynęły na rozliczanie czasu pracy?
Ośrodek Szkoleń i Informacji „EFFECT” Joanna Jarosz-Opolka
online
910,20 zł (740,00 netto + 23% VAT)
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w 2024 roku
Ośrodek Szkoleń i Informacji „EFFECT” Joanna Jarosz-Opolka
online
22.11.2024 09:00-22.11.2024 14:00
910,20 zł (740,00 netto + 23% VAT)
Czas pracy w praktyce kontrolnej inspektorów PIP – przygotuj firmę do kontroli czasu pracy
Ośrodek Szkoleń i Informacji „EFFECT” Joanna Jarosz-Opolka
online
27.11.2024 09:00-27.11.2024 15:30
848,70 zł (690,00 netto + 23% VAT)

Polecane szkolenia

online - Prawo pracy dla menedżerów
Effect Group Sp. z o.o.
online
553,50 zł (450,00 netto + 23% VAT)
online - Pracownicze plany kapitałowe oraz prawo pracy z uwzględnieniem pakietu antykryzysowego
Effect Group Sp. z o.o.
online
553,50 zł (450,00 netto + 23% VAT)
online - Czas pracy
Effect Group Sp. z o.o.
online
553,50 zł (450,00 netto + 23% VAT)
Prawo pracy w 2021 r. – Anna Stokłosa
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
249,00 zł (249,00 netto + 0% VAT)
5% rabatu SZKOLENIE ON-LINE: Zatrudnianie cudzoziemców
AVENHANSEN Sp. z o.o.
online
725,70 zł (590,00 netto + 23% VAT)
5% rabatu Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) - Certyfikowane szkolenie online.
Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER
online
1 414,50 zł (1 150,00 netto + 23% VAT)
10% rabatu CZAS PRACY - praktyczne aspekty planowania i rozliczenia - 2-dniowe szkolenie warsztatowe.
Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER
online
1 340,70 zł (1 090,00 netto + 23% VAT)
online - System zgłaszania i wyjaśniania nieprawidłowości w miejscu pracy. Nowe obowiązki pracodawcy.
Effect Group Sp. z o.o.
online
1 955,70 zł (1 590,00 netto + 23% VAT)
KADRY - TO CIEKAWE I PROSTE - profesjonalne szkolenie online 3 dni
VR Training
online
599,00 zł (486,99 netto + 23% VAT)
PŁACE - TO CIEKAWE I PROSTE - profesjonalne szkolenie online 3 dni
VR Training
online
998,00 zł (811,38 netto + 23% VAT)
online - Prawo pracy po zmianach od 2022r. Najważniejsze zmiany w ramach Polskiego Ładu
Effect Group Sp. z o.o.
online
602,70 zł (490,00 netto + 23% VAT)
Zatrudnianie cudzoziemców w 2022
WIK Consulting
online
984,00 zł (800,00 netto + 23% VAT)
Sygnaliści w funkcjonowaniu pracodawców – najnowsze obowiązki pracodawców
WIK Consulting
online
984,00 zł (800,00 netto + 23% VAT)
5% rabatu Prawo Pracy z uwzględnieniem najnowszych zmian w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego z powodu COVID-19
AVENHANSEN Sp. z o.o.
online
590,00 zł (479,67 netto + 23% VAT)
5% rabatu Zmiany w prawie pracy w 2022 roku czyli nie tylko o sygnalistach i Polskim Ładzie. 1-dniowe warsztaty szkoleniowe.
Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER
online
690,00 zł (560,98 netto + 23% VAT)
online - Urlop wypoczynkowy i usprawiedliwione dni nieobecności w pracy w praktyce
Effect Group Sp. z o.o.
online
725,70 zł (590,00 netto + 23% VAT)
online - Prowadzenie dokumentacji pracowniczej – ewidencja czasu pracy, grafiki, rozkłady, listy obecności i inne
Effect Group Sp. z o.o.
online
725,70 zł (590,00 netto + 23% VAT)
Kodeks pracy po zmianach od 1.08.2022 r.
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
449,00 zł (365,04 netto + 23% VAT)
Prawo pracy w praktyce
Szkoła Przedmiotów Ścisłych
online
cena do ustalenia
Prawo pracy - zmiany w przepisach
Szkoła Przedmiotów Ścisłych
online
cena do ustalenia
Prawo pracy - nawiązanie i ustanie stosunku pracy
Szkoła Przedmiotów Ścisłych
online
cena do ustalenia
Prawo pracy - wypadki przy pracy
Szkoła Przedmiotów Ścisłych
online
cena do ustalenia
Przygotowanie do zmian w prawie pracy – praktyczny warsztat procedur, polityk i treści nowych dokumentów kadrowych
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
online
452,00 zł (452,00 netto + 0% VAT)
Kontrola trzeźwości i środków odurzających oraz różne formy monitoringu w miejscu pracy
Ośrodek Edukacyjny FORUM Anna Hoffmann
online
750,30 zł (610,00 netto + 23% VAT)
Zapobieganie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy, konstruktywna informacja zwrotna
Ośrodek Edukacyjny FORUM Anna Hoffmann
online
787,20 zł (640,00 netto + 23% VAT)
Prawne aspekty współpracy pracodawcy ze związkami zawodowymi
WIK Consulting
online
29.11.2024 09:00-29.11.2024 15:30
1 230,00 zł (1 000,00 netto + 23% VAT)
Mobbing, dyskryminacja i molestowanie w miejscu pracy – sposoby przeciwdziałania
WIK Consulting
online
1 107,00 zł (900,00 netto + 23% VAT)
Czas pracy - warsztaty praktyczne
WIK Consulting
online
1 107,00 zł (900,00 netto + 23% VAT)
RODO OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH w KADRACH – KOMPLEKSOWE OMÓWIENIE
WIK Consulting
online
1 107,00 zł (900,00 netto + 23% VAT)
Dokumentacja pracownicza
WIK Consulting
online
19.12.2024 09:00-19.12.2024 15:30
1 107,00 zł (900,00 netto + 23% VAT)
zobacz profil udostępnij zapytanie grupowe